Hakkımızda

Biz Kimiz?

Nar724. com  olarak yaptığımız yatırımlarla ve girişimcilik ruhuyla sürdürdüğümüz yolculukta temel aldığımız müşteri memnuniyeti ve hızlı geri bildirimler sayesinde her yeni adımda kendimize yeni nitelikler katarak e-ticaret platformlarında ve kendi web sitemizde hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Vizyonumuz

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, çalışan memnuniyeti ve ürün çeşitliliği ile öncelikle Türkiye’ de ardından Dünya’ a e-ticaretin liderleri arasında yerimizi almayı hedefliyoruz.

Şirket Tarihçesi

nar724.com AKERTEK A.Ş.’nin e-ticaret kuruluşudur.
Ayakkabı endüstrisinde özenle inşaa ettiği AKERTEK markasının ticari kültürü ve kökleri 1979 yılına kadar dayanan AKERTEK A.Ş., bu güven ve enerjiyi bünyesinde barındırarak, e-ticaret alanında da sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek için 2019 yılından itibaren internet sipariş kanalı üzerinden hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üste koyarak diğer parçaları buna göre şekillendirdik. Bu sayede  hizmetin kalitelisine ulaştık ve tercih edilmek için öz veri ile çalışan gelişen ve üreten bir şirket olarak e ticaret sektöründe emin ve sağlam adımlarla satışlarımıza devam ediyoruz.

Sizin için ne yapabiliriz ?

İletişim numaralarımız ve mail adresimizden bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ürünlerimizin seçimin son derece özenli oluşumuz ve iletişim ve hizmette harcadığımız üstün çaba sonucu yüksek kalite sunma imkanı yarattık.

Gelen siparişleri 24 saat içerisinde kargoya teslim etmek konusunda gösterdiğimiz hassasiyet sonucu müşterilerin bekleme sürelerini minimuma indirmeyi başardık.

Bize ulaşan müşterilerin karşılaştıkları sorunu ve ihtiyaçlarını gidermek konusuna son derece titizlikle yaklaşarak müşteri memnuniyetine son derece özen göstermekteyiz.

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz Boş